Google+
ANA SAYFA PROGRAMLAR TURLAR BİZDEN HABERLER GALERİ İLETİŞİM
GERİ DÖN
24.05.2017

BWM MOTORRAD LONG WEEKEND BULUŞMASI GÖCEK'TE GERÇEKLEŞTİ.

Borusan Otomotiv tarafından bu yıl onuncusu düzenlenen BMW Motorrad Long Weekend 2017, motosiklet tutkunlarını Göcek’te buluşturarak unutulmaz bir hafta sonu yaşattı.

Borusan Otomotiv, bu yıl onuncusunu düzenlediği geleneksel BMW Motorrad Long Weekend aktivitesi ile katılımcılarına unutulmaz bir hafta sonu yaşattı. 18 Mayıs tarihinde İstanbul’dan yola çıkan yaklaşık 50’e yakın motosikletçinin buluşma noktası Rixos Premium Göcek oteli oldu.

BMW Motorrad Long Weekend 2017’nin ilk gününe yağmurlu bir havaya uyanan katılımcılar tavla turnuvası ile keyifli dakikalar geçirdi. Havanın düzelmesi ile birlikte öğleden sonra eğlenceli bir tekne turuna çıkıldı. Göcek’ in eşsiz güzelliklerine sahip koylarına yapılan tekne turunda motosiklet kullanıcıları, denizin ve yedikleri lezzetli öğle yemeğinin tadını çıkardılar. Aynı günün akşamında ise otelde akşam yemeklerini alıp “Kargalar Kafeste ” grubunun muhteşem sahnesi ile müzik ziyafeti çektiler.

Katılımcılar, aktivitenin ikinci gününde virajlı dağ yolları üzerinden önce Saklıkent Kanyon ziyareti yapıp ardından Kaş’a doğru motosikletleriyle sürüş yaptılar. BMW Rider Academy eğitmenleri eşliğinde yaklaşık 300 km’lik keyifli bir motosiklet turu yapıldı. Deniz kenarında alınan öğle yemeğinin ardından otele geri dönüldü.

Konaklama yerine ulaşan gruplar, kahve molasının ardından otelde muhteşem lezzetler eşliğinde hazırlanan gala yemeğinde bir araya geldiler. Gecenin sonunda ise katılımcılar gönüllerince eğlenip yorgunluk attılar.

GALERİ

© BMW RIDER ACADEMY | TÜM HAKLARI SAKLIDIR.