Google+
ANA SAYFA PROGRAMLAR TURLAR BİZDEN HABERLER GALERİ İLETİŞİM
GERİ DÖN
24.04.2017

BMW MOTORRAD LONG WEEKEND 2017.

BMW Motorrad Long Weekend bu sene de güneyde... İlkbaharda güneş, kum ve deniz!

18-21 Mayıs tarihleri arasında soğuk ve yağmuru arkanızda bırakıp, güneş ve denize ne dersiniz?

Bu sene onuncusu gerçekleşecek olan BMW Motorrad Long Weekend için Göcek’te bulunan Rixos Premium Göcek’e gidiyoruz.

BMW motosikletiniz ve sevdiklerinizle birlikte eğlence, aktivite ve motosiklet ruhu dolu bir haftasonu tatiline sizleri de bekliyoruz.

Sınırlı sayıda katılımcı ile gerçekleşecek bu muhteşem organizasyonu sakın kaçırmayın. Son kayıt tarihi: 5 Mayıs 2017

Bu muhteşem turda sizi neler bekliyor? Perşembe sabah 06:30’da Yenikapı’da buluşup motosikletlerimizi feribota yükleyerek Bandırma’ya geçeceğiz. Susurluk’ ta vereceğimiz kısa molanın ardından Akhisar’da hep beraber öğlen yemeği alacak ve ardından Muğla üzerinden Göcek’e doğru sürüş yapacağız. Keyifli bir yolculuğun ardından konaklama yapacağımız Rixos Premium Göcek’e varıp odalarımıza yerleşeceğiz. Akşam yemeğinde keyifli sohbetler bizi bekliyor olacak. Cuma günü geç kahvaltının ardından muhteşem bir tekne turu ile Göcek koylarını gezeceğiz. Güneş ve denizin tadını çıkardıktan sonra otele geri döneceğiz. Akşam yemeğinde otelde bizim için ayrılan bölümde hep beraber olacağız. Cumartesi günü kahvaltının ardından keyifli bir motosiklet turu için hazırlıklarımızı yapıp yola çıkacağız. Dağ yollarında yapacağımız yolculuğumuzda muhteşem deniz manzarası bize eşlik edecek. Öğlen alacağımız yemeğin ardından otele geri döneceğiz. Tüm gün süren bu turun yorgunluğunu dinlenerek attıktan sonra akşam yemeğinde bir araya geleceğiz. Güzel bir balık ziyafetinin ardından NOX Bar’daki eğlence ile geceyi sonlandıracağız.

Pazar günü öğlen check-out’un ardından motosikletlerimizi İstanbul’a nakletmek için araçlara yükleyeceğiz. Bizler ise Dalaman Havaalanı’ndan İstanbul uçuşu ile geri döneceğiz. Dönüş yolunda keyifli anları paylaşırken bir sonraki senenin planlarını yapıyor olacağız.

Bu unutulmaz deneyimi yaşamak için kaydınızı yaptırın.© BMW RIDER ACADEMY | TÜM HAKLARI SAKLIDIR.