Google+
ANA SAYFA PROGRAMLAR TURLAR BİZDEN HABERLER GALERİ İLETİŞİM

YASAL UYARI

Kişisel bilgiler
Bu sitenin bazı bölümlerinde, sizden kişisel bilgilerinizi iletmeniz istenmiştir. Ad, soyad, cep telefonu numarası, elektronik posta adresi gibi kişisel verilerinizi paylaşmanız tamamen kendi seçiminize bağlıdır. Bu bilgiler Borusan Otomotiv İthalat ve Dağıtım A.Ş. ve / veya BMW AG, Borusan Otomotiv İthalat ve Dağıtım A.Ş. bünyesindeki grup şirketleri ve iş ortaklarınca size yönelik yapılacak ürün, hizmet ve özel teklif ve kampanyaların pazarlama iletişimi faaliyetleri ile sadakat kartı ve anket uygulamaları da dahil olmak üzere her türlü bilgilendirme işleminin; sizin seçtiğiniz / seçeceğiniz iletişim kanalları (E-posta, Telefon, SMS/MMS) vasıtasıyla gerçekleştirilmesinde kullanılır ve işbu bilgiler Borusan Otomotiv İthalat ve Dağıtım A.Ş. tarafından işlenip muhafaza edilir.

Veri tabanımızda hangi verilerinizin bulunduğunu öğrenme, yanlış olan verilerinizin düzeltilmesini ve sizinle iletişime geçilmesine engel olunmasını talep etme hakkınız bulunmaktadır. Bu taleplerinizi 0850 252 40 40 no’lu İletişim Merkezi’mize iletebilirsiniz.

Turlar
Borusan Otomotiv ve/veya Rider Academy, herhangi bir şekilde seyahat acentası veya aracısı olmadığı gibi hiçbir şekilde tur ve/veya paket tur satışı ve/veya satışına aracılık işlem ve hizmeti de vermemektedir. Sitede bilgisi verilen tüm tur ve paket turlar, bağımsız olarak hareket eden ve sitesinde unvanını belirtmekte olan bir seyahat acentası tarafından sağlanmakta, organize edilmekte ve tur bedelleri de adı geçen şirket tarafından tahsil edilmektedir.

Telif
Telif hakkı Borusan Otomotiv İthalat ve Dağıtım A.Ş.'ye (İstanbul/Türkiye) aittir. Tüm haklar saklıdır. Bu sitede yayınlanan metin, görsel, ses, animasyon ve video dosyaları ile tasarımları 5846 sayılı Yasa ve ilgili Mevzuat gereği telif altındadır. Tüm ögeler ticari amaç için kopyalanamaz, kullanılamaz ve başka sitelerde yayınlanamaz

Logolar
Sitemizde yayınlanan tüm logolar, marka ve kurumsal amblemler ve araç üstündeki model yazıları, 556 Sayılı Markaların Korunması Hakkında Kanun Hükmünde Kararname hükümleri ile korunmaktadırlar. Aksi belirtilmediği sürece kopyalanamaz ve kullanılamazlar.

Bilgiler
Tüm bilgiler Borusan Otomotiv İthalat ve Dağıtım A.Ş. tarafından "olduğu gibi" ve hiçbir surette herhangi bir garanti ya da taahhüt içermeden ya da ima edilmeden verilmektedir. Bilgilerin doğru olduklarından yola çıkıldıysa da, bazı hata ya da yanılgıları içermesi mümkün olabilir.

Ürünler
Bu sitede yer alan tüm ürün bilgileri yayın en son elde edilen bilgiler doğrultusunda hazırlanmıştır. Borusan Otomotiv İthalat ve Dağıtım A.Ş. dilediği zaman ve önceden hiçbir uyarı yayınlamaksızın bilgilerde değişiklik yapma hakkını saklı tutar. Yazı hatalarından dolayı sorumluluk alınmaz.

© BMW RIDER ACADEMY | TÜM HAKLARI SAKLIDIR.